Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-01-15 12:12:24 115
Az aggodalom jogos, de ebben az üzletágban a filmipar is lépett: az évszaknak megfelelő film vásárlását javasolják, és újabban a Kodak már az érzékenység számokkal való feltüntetését is kezdi elhagyni (nem tudom, itthon is kezdődik-e már ez az őrület) abban a törekvésében, hogy a túlexponálást minél jobban tűrő negatívokat forgalmazzon.
A hozzászólás:
Obi wan Creative Commons License 2001-01-15 11:44:12 114
Apropó, most jut eszembe, hogy a gép legkisebb expo ideje 1/160 s f/11 mellett (ISO 100-ra), ez nem túl sok egy vízparti verofényes napsütésre?

Üdv: Obi

Előzmény:
Obi wan Creative Commons License 2001-01-15 11:21:41 113
Szia slr!

Nagyon jól esik a biztatás. Köszönöm szépen. A vaku fényeroszabályozását megpróbálom kideríteni, de van egy olyan gyanúm, hogy a gép azt nem szabályozza.
Ha sikerül és elég lesz a scanner felbontása, akkor beszkennelek egy pár képet.

Üdv: Obi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!