|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-15 12:12:24
|
115
|
| Az aggodalom jogos, de ebben az üzletágban a filmipar is lépett: az évszaknak megfelelő film vásárlását javasolják, és újabban a Kodak már az érzékenység számokkal való feltüntetését is kezdi elhagyni (nem tudom, itthon is kezdődik-e már ez az őrület) abban a törekvésében, hogy a túlexponálást minél jobban tűrő negatívokat forgalmazzon. |
|
A hozzászólás:
 |
Obi wan
2001-01-15 11:44:12
|
114
|
Apropó, most jut eszembe, hogy a gép legkisebb expo ideje 1/160 s f/11 mellett (ISO 100-ra), ez nem túl sok egy vízparti verofényes napsütésre?
Üdv: Obi |
|
Előzmény:
 |
Obi wan
2001-01-15 11:21:41
|
113
|
Szia slr!
Nagyon jól esik a biztatás. Köszönöm szépen. A vaku fényeroszabályozását megpróbálom kideríteni, de van egy olyan gyanúm, hogy a gép azt nem szabályozza.
Ha sikerül és elég lesz a scanner felbontása, akkor beszkennelek egy pár képet.
Üdv: Obi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|