Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-01-11 18:21:45 93
Nekem ez a jelenség kicsit olyan, mintha a mozgó alak egy lebegő fátylat húzna maga után, vagy a rajzfilmekben, ahol a sebességet a hátul lobogó csíkokkal érzékeltetik.

A szokásos első-redőny megoldásnál az alak nem húzza a fátylat maga után, hanem tolja maga előtt..

A hozzászólás:
Haja Creative Commons License 2001-01-11 18:07:28 92
Igen, koszonom!
Előzmény:
DNagyur Creative Commons License 2001-01-11 18:04:19 91
Haja: hatsoredonyos vakuszinkron akkor jelent nagy kulonbseget a kepben, ha a keped bemozdul. Na nem (mindig) veletlenul, hanem mert pl. mozgo autot, tancolo utcabalozokat stb. fenykepezel keves fenyben hosszabb zaridovel. Ekkor a vaku fogja adni a megvilagitas nagy reszet, tehat ez a rovid villtas rajzolja a kepre a fo konturokat, a temat. Lesz viszont a tema mozgasa kovetkezteben egy elmosodott arnyad a tema korul, illetve egy elmosodott hattered. Ha a vaku az elso redonyre szinkronizal, akkor idoben eloszor jelennek meg a kiveheto konturok, es utana az elmosodottsag. Pl. ha a tancos feled mozog, akkor belemozdul a sajat kepebe, elmossa azt. Mig hatso redonyos vakuszinkronnal a kep koveti a mozgas idobeliseget: eloszor az elmosodott arnyak, es abbol rajzolodik ki a keped.
Remelem kovetheto voltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!