|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-11 18:21:45
|
93
|
Nekem ez a jelenség kicsit olyan, mintha a mozgó alak egy lebegő fátylat húzna maga után, vagy a rajzfilmekben, ahol a sebességet a hátul lobogó csíkokkal érzékeltetik.
A szokásos első-redőny megoldásnál az alak nem húzza a fátylat maga után, hanem tolja maga előtt.. |
|
A hozzászólás:
 |
Haja
2001-01-11 18:07:28
|
92
|
| Igen, koszonom! |
|
Előzmény:
 |
DNagyur
2001-01-11 18:04:19
|
91
|
Haja: hatsoredonyos vakuszinkron akkor jelent nagy kulonbseget a kepben, ha a keped bemozdul. Na nem (mindig) veletlenul, hanem mert pl. mozgo autot, tancolo utcabalozokat stb. fenykepezel keves fenyben hosszabb zaridovel. Ekkor a vaku fogja adni a megvilagitas nagy reszet, tehat ez a rovid villtas rajzolja a kepre a fo konturokat, a temat. Lesz viszont a tema mozgasa kovetkezteben egy elmosodott arnyad a tema korul, illetve egy elmosodott hattered. Ha a vaku az elso redonyre szinkronizal, akkor idoben eloszor jelennek meg a kiveheto konturok, es utana az elmosodottsag. Pl. ha a tancos feled mozog, akkor belemozdul a sajat kepebe, elmossa azt. Mig hatso redonyos vakuszinkronnal a kep koveti a mozgas idobeliseget: eloszor az elmosodott arnyak, es abbol rajzolodik ki a keped.
Remelem kovetheto voltam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|