|
|
|
|
 |
identicalmcqc
2001-01-10 16:33:21
|
81
|
HUmm igazabol kulonbozo beallitasok erdekelnek merthogy tukorreflex gepem meg nem votl illetve van nehany felirat es kutyu amit nem ismerek rajta es ezekre volnek kivancsi... Ha mar egyszer van akkor ne a vitrinben legyen a polcon...PL ahol a zarsebesseget tudom allitani ott van egy M es egy R felirat... Vajon melyik micsoda.. A lencsenel van ket kapcsolo asszem A es R(?) jelu...ezeket sem tudom mire valok...ha meg eszembe jut es kezembe veszem a gepet akkor meg majd kerdezek.. Oroszt ugyan tanultam valamikor de sajna nem nagyon megy mar...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-01-10 16:23:26
|
80
|
| Nekem megvan a gyári füzet - oroszul. Másolásra oda tudom adni ha érdekel, vagy válaszolok ha konkrét kérdésed van. |
|
Előzmény:
 |
identicalmcqc
2001-01-10 16:01:39
|
78
|
kezdo tukorrreflex gep hasznalojakent leirast keresek Zenit EM tipusu geprol.. Ha tud valaki ilyet akar file-ban akar linkkent legyen kedves kuldje el nekem..
Koszonom elore is..
Kuszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|