|
|
|
|
 |
hobe
2001-01-10 16:20:37
|
79
|
| Mi van olyankor, ha a vakuszinkron idonel rovidebb idot allitok be? A kerosoben levo kijelzon ugyanis 125-ot latok (itt ugye meg kepes a vaku megvilagitani a teljes kepet), viszont a kijelzon meg frankon csokken az ido, ahogy tekergetem. Most akkor melyik idovel szamol a gep?? |
|
A hozzászólás:
 |
DigitAir
2001-01-10 13:14:57
|
75
|
Haja:
Redőnyzáras vakuszinkron idő: "Ez az a legrövidebb idő, amihez még probléma nélkül vakuzhatunk. Ha rövidebb időhöz villantunk, akkor nem lesz kivilágítva az egész filmkocka. Ez általában ~ 1/60 - 1/250 másodperc."
Vagyis az e feletti időknél a redőnyzár lefutása alatt a vaku nem képes megvilágítani a teljes képet, így a fele/negyede/...stb. fekete marad a filmnek.
Legalábbis asszem :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|