Keresés

Részletes keresés

Obi wan Creative Commons License 2001-01-08 13:27:04 61
Mamut!

Hol lehet kapni ezt a negatívot mondjuk Dél-Pest környékén?

Üdv: Obi

K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-01-08 09:55:18 57
Ricoh G(R?)1? vagy valami hasonló néven :))))))
meg valami olimpuszmjura is mintha emléxenék
de sajna csak 28mm-esek :((
Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon
A hozzászólás:
Mamut Creative Commons License 2001-01-08 09:39:31 56
Udvozlet.

Egy kerdes...
Van autofokuszos szappantartoban olyan, amit nagylatoszogu ( nagyobb ) objektivval szerelnek ?

Es egy velemeny...
Ha valaki nem sajnalja ra a penzt akkor en igen tudnam ajanlani a Fuji NPH 400-as negativot. Ez egy "profi" negativ ( kb. 1500 Ft egy tekercs, raadasul hutoben kell tartani ezert nem mindenhol kaphato ) bar kisse maceras a kezelese, de egy "amator" negativhoz kepest is szemmel lathato a kulonbsegek vannak elsosorban szinminoseg es szinhuseg szempontjabol. Tovabba nem igen van minosegi ( szemcsezettseg ) kulonbseg a 200-as es 400-as negativ kozott. Igy akinek gondjai vannak a fenyerovel, annak lehet egy alternativ megoldas ilyen film hasznalata.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!