|
|
|
|
 |
K. N. Zordonbordon
2001-01-08 10:00:16
|
58
|
az egészet 1ccerre, vagy részletekben? :))
Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon |
|
A hozzászólás:
 |
Obi wan
2001-01-08 08:50:44
|
55
|
Hali!
Most, hogy megvettem ezt a bizonyos Canon AF9-S szappantartót és utána átolvastam a megfelelő témájú topicokat egy kicsit elbizonytalanodtam. Lehet, hogy jobb lett volna egy használt Olympus Mju II-őt venni? Meg tudja-e valaki mondani, hogy egy átlagember mekkore különbséget lát a 2 gép által készített színes kép között. Ha elfogadom a Canon expozíciós korlátait érdemes-e családi fotózás céljából lecserélni a gépet? Egyáltalán, ha amellett döntök, hogy lecserélem a Canont Olympusra, akkor milyen módok vannak erre és anyagilag meylik a legkedvezőbb?
P.S.: Hogyan lehet egy kivilágított 300 literes akváriumot lefényképezni?
Ödv: Obi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|