Keresés

Részletes keresés

K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-01-08 10:00:16 58
az egészet 1ccerre, vagy részletekben? :))
Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon
A hozzászólás:
Obi wan Creative Commons License 2001-01-08 08:50:44 55
Hali!

Most, hogy megvettem ezt a bizonyos Canon AF9-S szappantartót és utána átolvastam a megfelelő témájú topicokat egy kicsit elbizonytalanodtam. Lehet, hogy jobb lett volna egy használt Olympus Mju II-őt venni? Meg tudja-e valaki mondani, hogy egy átlagember mekkore különbséget lát a 2 gép által készített színes kép között. Ha elfogadom a Canon expozíciós korlátait érdemes-e családi fotózás céljából lecserélni a gépet? Egyáltalán, ha amellett döntök, hogy lecserélem a Canont Olympusra, akkor milyen módok vannak erre és anyagilag meylik a legkedvezőbb?
P.S.: Hogyan lehet egy kivilágított 300 literes akváriumot lefényképezni?

Ödv: Obi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!