Keresés

Részletes keresés

Z-M-an Creative Commons License 2001-01-03 08:51:39 26
Hát ilyen nincs...
...és mégis van! :-)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-01-03 08:38:31 24
Istókuccse nem beszéltünk össze :-)
Előzmény:
Z-M-an Creative Commons License 2001-01-03 08:33:37 22
Kedves Csaba!

Asszem neked nem ebben a topicban a helyed! ;-) Ez már nem kezdőszint!

Én nem szívesen offolnám szét ezt a topicot "képelemzéssel" (igen idézőjelben, talán inkább "szubjektív véleményezés" a helyes kifejezés az én esetemben), hiszen Slr és saját véleményem szerint is (idézek a topicnyitó hozzászólásból) "A Fotózás, kellékek topic törzsközönsége szívesen lát mindenkit, (...) akik saját képekkel (...) rukkolnak elő. "

Azért most itt először és utoljára, röviden: én csak a legjobb képek albumát néztem meg és a bélázást hanyagolva :-) egy apróságra hívnám fel a figyelmedet: én spot mérést használtam volna néhány kép esetében, mert pl. a Ferenc Jóskánál épp az arc sötét, ami szvsz a lényeg lenne! Oda kellett volna mérni a fényt, vagy 1-1.5 értékkel nyugodtan túl kell exponálni az ott használt fénymérési technikát/értékeket. Használd az autobracketinget ilyenkor, sokat lehet belőle tanulni (mondjuk a +-1,5 már a negán is jól látszik, feltéve ha a labor nem nyúl bele)!

Szóval nyugodtan írj az "anyatopic"-ba, én szívesen felrakom képeid linkjét a többiek képtárai közé, csak szólj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!