|
|
|
|
 |
Z-M-an
2001-01-03 08:51:39
|
26
|
Hát ilyen nincs...
...és mégis van! :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-01-03 08:38:31
|
24
|
| Istókuccse nem beszéltünk össze :-) |
|
Előzmény:
 |
Z-M-an
2001-01-03 08:33:37
|
22
|
Kedves Csaba!
Asszem neked nem ebben a topicban a helyed! ;-) Ez már nem kezdőszint!
Én nem szívesen offolnám szét ezt a topicot "képelemzéssel" (igen idézőjelben, talán inkább "szubjektív véleményezés" a helyes kifejezés az én esetemben), hiszen Slr és saját véleményem szerint is (idézek a topicnyitó hozzászólásból) "A Fotózás, kellékek topic törzsközönsége szívesen lát mindenkit, (...) akik saját képekkel (...) rukkolnak elő. "
Azért most itt először és utoljára, röviden: én csak a legjobb képek albumát néztem meg és a bélázást hanyagolva :-) egy apróságra hívnám fel a figyelmedet: én spot mérést használtam volna néhány kép esetében, mert pl. a Ferenc Jóskánál épp az arc sötét, ami szvsz a lényeg lenne! Oda kellett volna mérni a fényt, vagy 1-1.5 értékkel nyugodtan túl kell exponálni az ott használt fénymérési technikát/értékeket. Használd az autobracketinget ilyenkor, sokat lehet belőle tanulni (mondjuk a +-1,5 már a negán is jól látszik, feltéve ha a labor nem nyúl bele)!
Szóval nyugodtan írj az "anyatopic"-ba, én szívesen felrakom képeid linkjét a többiek képtárai közé, csak szólj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|