Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-01-02 16:57:30 18
Z-M-an, köszönöm, hogy idejöttél, a linkjeid nagyon jók.
A hozzászólás:
Z-M-an Creative Commons License 2001-01-02 16:42:45 17
Szia Slr!

Gratulálok, egy igazi hiánypótló topicot nyitottál! Igyekszem benézni rendszeresen! :-)

Remélem nem baj, ha beszúrok ide pár linket, amit talán minden kezdő "fényképésznek" illik elolvasni.

Abszolút kezdő fotózóknak ajánlom ezt a linket, ahol az alapfogalmak magyarázatát lehet megtalálni közérthetően, képekkel illusztrálva.

Kissé haladóbbaknak javallom ezt is elolvasni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!