|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-01 23:35:03
|
77
|
Ezek szerint már megint valami, amit saját magamnak kell elintéznem. Nyertél egy napot, hogy felkészülj. Az adu ászt, adu tizest, és az adu negyvenet még nem játszottam ki.
(Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért :-(() |
|
A hozzászólás:
 |
Abszolút Nulla
2001-01-01 23:30:57
|
76
|
Jaaaj de aranyos kutyuli-mutyuli üntyü-prüntyü kis jószága a gazdikájának naaaaaa mi a baj? Gyere ide, kutyus, kapsz finom Abszolútot... ... ... ??????
Te, Jesper... rossz hírt kell közölnöm izé, a kutyád, amikor meglátott, fejbeverte magát egy láncos buzogánnyal, egészben lenyelt egy hajszárítót, aztán felrohant a vár őrtornyába és kiugrott. Isten legyen lelkéhez irgalmas.
(Fiúk, ma is konzervkutyát eszünk.:-(( ) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-01-01 22:56:16
|
74
|
| Ez a kiskutyám! Vacsorázik, mielőtt elindulna elpusztítani téged. Igaz, hogy az a három zsiráf, amit most lakmározik, elég szokott neki lenni, de kedvenc étele az Abszolút Nulla! :-D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|