|
|
|
|
 |
__case__
2000-12-31 18:27:01
|
1
|
Kedves Szasza!
Ez így nekem nagyon tág, ezer évre előre képtelenség jósolgatni, már csak a fejlődés exponenciális volta miatt is. A következő évszázaddal esetleg meg lehet próbálkozni. Nos ha ezt teszem, akkor az optimizmus csillog a szememben. Szerintem az elkövetkező években béke lesz errefele mindenképp, ennek gyümölcse pedig a társadalom jelenleg szégyenteljes anyagi körülményeinek megszűnése lesz talán. Europanizálódunk, globalizálódunk. Mondanám tovább csak mennem kell, majd késöbb többet.
|
|
 |
dr.Jones
2000-12-31 17:47:02
|
0
|
Eggyel kevesebb nulla, mint az idén: 2001.
d0kt0r J0nes |
|
A hozzászólás:
 |
szasza_hungary
2000-12-31 17:27:48
|
-
|
Hát eltelt ezer év az államalapítás óta.
Kérdezem én:
Mi lesz veled kis hazánk az új évezredben?
Mik várhatók?
VÁrom megtisztelő hozzászólásotokat.
Természetesen:
Boldog és szerencsés új évet.
Szabolcs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|