Keresés

Részletes keresés

__case__ Creative Commons License 2000-12-31 18:27:01 1
Kedves Szasza!
Ez így nekem nagyon tág, ezer évre előre képtelenség jósolgatni, már csak a fejlődés exponenciális volta miatt is. A következő évszázaddal esetleg meg lehet próbálkozni. Nos ha ezt teszem, akkor az optimizmus csillog a szememben. Szerintem az elkövetkező években béke lesz errefele mindenképp, ennek gyümölcse pedig a társadalom jelenleg szégyenteljes anyagi körülményeinek megszűnése lesz talán. Europanizálódunk, globalizálódunk. Mondanám tovább csak mennem kell, majd késöbb többet.
dr.Jones Creative Commons License 2000-12-31 17:47:02 0
Eggyel kevesebb nulla, mint az idén: 2001.
d0kt0r J0nes
A hozzászólás:
szasza_hungary Creative Commons License 2000-12-31 17:27:48 -
Hát eltelt ezer év az államalapítás óta.

Kérdezem én:
Mi lesz veled kis hazánk az új évezredben?
Mik várhatók?

VÁrom megtisztelő hozzászólásotokat.
Természetesen:
Boldog és szerencsés új évet.

Szabolcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!