Keresés

Részletes keresés

zizi Creative Commons License 2000-12-30 18:45:52 5
kedves szasza_hungary,

sajnos, ez a többieket minősíti...

A hozzászólás:
szasza_hungary Creative Commons License 2000-12-30 16:52:42 3
Kedves Zizi!

El kell keseriteni téged, a Bajor játszott a legjobban többek véleménye szerint is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!