Keresés

Részletes keresés

Papirhold Creative Commons License 2000-12-24 01:28:47 5
Szia :)
Már megyek is aludni, mert holnap Nagy Nap lesz.
Boldog Karácsonyt neked is Geyza és a többi betévedő éjszakai bagolynak is :)
Ph
A hozzászólás:
Geyza Creative Commons License 2000-12-24 01:14:52 3
Szia, Te éjszakai bagoly!

Te se jöttél rá? Én se.

Előzmény:
Papirhold Creative Commons License 2000-12-24 01:10:49 2
Viking !
Tulajdonképpen miről szól a topikod ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!