|
|
|
|
 |
Papirhold
2000-12-24 01:10:49
|
2
|
Viking !
Tulajdonképpen miről szól a topikod ? |
|
A hozzászólás:
 |
northman
2000-12-24 01:06:38
|
0
|
Hi!
Azért ez nem semmi 0tlet!
By |
|
Előzmény:
 |
Daikini
2000-12-24 00:32:47
|
-
|
Kedves allamalkotok
Ha mar igy osszegyultunk, es szinte mindenkinek van valami baja a mostani rendszerrel, (legyen az ellenzeki, vagy kormany problema), hozzunk letre valami tokeletesnek mondhato allamformat!
Lehet otleteket adni, lehet vitatkozni. Lenyeg, hogy hozzunk ossze valami uj allamformat...
Ha bejon, akkor esetleg probaljuk is ki Magyarorszagon :-> |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|