Keresés

Részletes keresés

sas1 Creative Commons License 2000-12-24 01:08:47 1
Nem 0-szor írom le:

Magyarország számára legjobb államforma:

Király nélküli Királyság, kvázi-államfő a Magyar Szent Korona, pl. A Legfelső Bíróság a Szent Korona nevében hozná az ítéleteit, államfő a parlament által kétszer négy évre választott Kormányzó lenne.

northman Creative Commons License 2000-12-24 01:06:38 0
Hi!
Azért ez nem semmi 0tlet!
By
A hozzászólás:
Daikini Creative Commons License 2000-12-24 00:32:47 -
Kedves allamalkotok

Ha mar igy osszegyultunk, es szinte mindenkinek van valami baja a mostani rendszerrel, (legyen az ellenzeki, vagy kormany problema), hozzunk letre valami tokeletesnek mondhato allamformat!
Lehet otleteket adni, lehet vitatkozni. Lenyeg, hogy hozzunk ossze valami uj allamformat...
Ha bejon, akkor esetleg probaljuk is ki Magyarorszagon :->

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!