|
|
|
|
 |
sas1
2000-12-24 01:08:47
|
1
|
Nem 0-szor írom le:
Magyarország számára legjobb államforma:
Király nélküli Királyság, kvázi-államfő a Magyar Szent Korona, pl. A Legfelső Bíróság a Szent Korona nevében hozná az ítéleteit, államfő a parlament által kétszer négy évre választott Kormányzó lenne.
|
|
 |
northman
2000-12-24 01:06:38
|
0
|
Hi!
Azért ez nem semmi 0tlet!
By |
|
A hozzászólás:
 |
Daikini
2000-12-24 00:32:47
|
-
|
Kedves allamalkotok
Ha mar igy osszegyultunk, es szinte mindenkinek van valami baja a mostani rendszerrel, (legyen az ellenzeki, vagy kormany problema), hozzunk letre valami tokeletesnek mondhato allamformat!
Lehet otleteket adni, lehet vitatkozni. Lenyeg, hogy hozzunk ossze valami uj allamformat...
Ha bejon, akkor esetleg probaljuk is ki Magyarorszagon :-> |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|