|
|
|
|
 |
Törölt nick
2000-12-22 09:08:52
|
1
|
Szevasz NewT, ha már döntöttél, a többieknek itt röviden összefoglalhatnád, miért kezdtél kamerára hajtani, mit akartál csinálni vele, hogy álltál neki a válogatásnak és hogy jutottál a C-21-ig.
Minden jót slr |
|
A hozzászólás:
 |
NewT
2000-12-22 08:49:37
|
0
|
kedves slr!
köszönöm a topicnyitast newt-féle szerencsetlenek reszere!!!!!!!
következö gep mellett döntöttem:
olympus camedia c-21
remelem okos valasztas, 4 napja szinte mast sem csinalok mint gepeket tudomanyozok, hasonlitgatok. eközben igyekeztemm megtanulni digitalis gepek hasznalatat. azt hiszem eleg büszke vagyok magamra.
szoval ez az a gep ami mellett kikötöttem. majd küldök Neked sok szep fotot a kisfiamrol, es ha összejön addig a karacsonyfankrol is!
szia! Neked is boldog karacsonyt es jo szilveszterezest!!!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2000-12-22 08:33:33
|
-
|
A Fotózás, kellékek topic törzsközönsége szívesen lát mindenkit, akinek a fotózás esztétikai, technikai, kémiai és egyéb vonatkozásairól kérdezni- vagy mondanivalója van, de különösen azokat, akik saját képekkel és képelemzéssel rukkolnak elő. Az 'anyatopic' mellett műholdak jöttek létre, mint a 'Fotózás, csak technika', a 'Fotózás, semmi technika', keress csak rá a 'foto' szóra a keresőben.
Ezt a topicot azért indítottam, hogy itt az abszolút kezdők is bátran tehessék fel elemi kérdéseiket - amelyekre biztosan tizenhétszer válaszoltak már a 'Fotózás, kellékek'-ben, de már elég nehéz megtalálni a válaszokat a sokezer hozzászólás között.
Jó lenne, ha azok is idejönnének leírni a tapasztalataikat (sikereiket, csalódásaikat), akik a közelmúltban vágtak bele gépvásárlásba, fényképezésbe. Megírhatnátok pl. NewT-nek, hogy milyen - nem túl drága - gépet vettetek mostanában, ami jónak bizonyult a család, a gyerekek fotózására.
Nem igérem, hogy gondos gazdája leszek a topicnak, jobb lenne, ha önfenntartóvá válna (vagy pedig süllyedjen). Amikor tehetem, mindenesetre jövök majd és válaszolok, amire tudok. Karácsony után. Addig is boldog karácsonyt mindenkinek
slr |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|