Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000-12-20 23:01:13 77
Nagyon szép dolog, hogy kűzdelmet akarsz folytatni a világ megjobbítása érdekében. De: Alapvető életelvem, hogy mindenkit hagyjunk azt csinálni, amit akar, ha ezzel másoknak nem árt. Például nem hiszem, hogy pl. két buznyák, ha 20 éve együtt élnek, azzal ártanak másoknak. Vagy szerintem határozottan jobb, ha a perverz, kéjgyilkos hajlamú emberek egy sexlapon élik ki magukat, mintha megerőszakolnak, és megölnék az első szembe jövő, mondjuk 5 éves kislányt. (Üdv, Galadriel, Gimli őrzi még a hajszálaidat?) Ha viccnek szántad azt a hosszabb vastagbetüs bekezdést, akkor persze sorry, de egy smileyt odatehettél volna.
Visszatérve a Mad kérdésére: a fogyasztói társadalomban minden családnak létezik egy fogyasztói kosara, amelybe a szabad piac következtében bármit betehet. És semmit sem kötelező. Egyébként abból az adott címlapból kiindulva nekem eszembe sem jutott volna megvenni egy ilyen újságot gyermekkoromban. És később se. KB. 20 évesen "süllyedtem le ebbe a pokoli mélységbe". Úgy látszik, engem a szüleim megfelelően neveltek. Neveld a gyerekeket úgy, hogy eszükbe se jusson megvenni, és neveld őket úgy, hogy meg is bízhass bennük.

JUJUBE: Ha jól tudom, a zsidózás, cigányozás, stb. a hatályos törvények szerint közösség elleni izgatásnak minősülnek, így büntethetőek. És én nem akarok fenyegetőzni, de azért annyira nem nehéz egy e-mail accountnak megkeresni a tulajdonosát. Felháborítónak tartom, hogy valaki 2000 végén még mindig ilyen... Inkább nem írom le, mert azzal lesüllyednék a szintedre.

Elephant Creative Commons License 2000-12-19 14:45:18 76
a buzik ellen
Az istenit, má' megint bajuk van a buzikkal. A többi ok.
A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 2000-12-19 10:50:15 75
Nem kaptam felhatalmazást a nevesített közzétételre, de egy nekem fontos ember véleményét idézem:

Első felhívó levelemre ennyi jött:

"Mindig lenyűgöz a reménytelen csata."

A második nyaggatásra:


A MAD-re nem akartam reagálni, de szerintem lépjünk fel a braziliai 8-10 éves lányok tömeges prostituciója ellen, a tömeges afrikai éhhalál ellen, a mérhetetlen szegénység ellen, az erdők kiírtása ellen, a szex-lapok ellen, az elsivatagosodás ellen, a megkövezés ellen, a gépeltérítés ellen, a pedofilia ellen, a buzik ellen, az autozók ellen, az ellen ellen.....


Még mindig kedvelem.
:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!