|
|
|
|
 |
Foti
2000-12-19 10:01:06
|
74
|
(már lassan 3 oldal hozzászólás gyult ossze)
Nem a mennyiség, a részvétel a fontos.
ajánlanám figyelmedbe a Morbid Magazin bármely számát....
ELfogadom, hogy van(nak) gennyebb lap(ok) is ennél.
Ettől még nem is tudom hány ingerem van ettől a laptól. |
|
A hozzászólás:
 |
ChAtMaN
2000-12-16 11:02:42
|
73
|
hát, ahogy elnézem (már lassan 3 oldal hozzászólás gyult ossze), ez az anti-madkampány
kicsit kezd eroltetetté válni...
Kedves Foti, ajánlanám figyelmedbe a Morbid Magazin bármely számát....
CM |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|