Keresés

Részletes keresés

Foti Creative Commons License 2000-12-19 10:01:06 74
(már lassan 3 oldal hozzászólás gyult ossze)
Nem a mennyiség, a részvétel a fontos.

ajánlanám figyelmedbe a Morbid Magazin bármely számát....

ELfogadom, hogy van(nak) gennyebb lap(ok) is ennél.
Ettől még nem is tudom hány ingerem van ettől a laptól.

A hozzászólás:
ChAtMaN Creative Commons License 2000-12-16 11:02:42 73
hát, ahogy elnézem (már lassan 3 oldal hozzászólás gyult ossze), ez az anti-madkampány
kicsit kezd eroltetetté válni...
Kedves Foti, ajánlanám figyelmedbe a Morbid Magazin bármely számát....

CM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!