|
|
|
|
 |
fastcar
2000-12-16 00:00:20
|
4
|
| Pedig még nem is látta a visegrádi parkolóban készült felvételeket :))) |
|
A hozzászólás:
 |
fastcar
2000-12-15 23:59:34
|
3
|
| VAn még aki félt Téged! :))) |
|
Előzmény:
 |
VMax
2000-12-15 22:41:08
|
2
|
usertől függően az átírási kölség többszörösét is megtakaríthatod ilyen módón :)))
Én épp a napokban győzködtem a nagypapát, hogy ugyanmár újítsa meg a jogsiját, de sajnos miután vázoltam neki, hogy miért is lenne ez jó, néhany nap gondolkodás után nemet modott. :(((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|