|
|
|
|
 |
MathiasR
2000-12-18 14:18:12
|
5
|
Minek megújítani a jogsit ? Leadni jó az orvosi nélkül is, legföljebb aszongya, hogy elhagyta a szemüvegét, és anélkül meg nem látja, hogy meddig érvényes ........(o: Max kicsit több a bírság, de a lényeg, hogy a tied marad !
(o:
MathiasR |
|
 |
fastcar
2000-12-15 23:59:34
|
3
|
| VAn még aki félt Téged! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
VMax
2000-12-15 22:41:08
|
2
|
usertől függően az átírási kölség többszörösét is megtakaríthatod ilyen módón :)))
Én épp a napokban győzködtem a nagypapát, hogy ugyanmár újítsa meg a jogsiját, de sajnos miután vázoltam neki, hogy miért is lenne ez jó, néhany nap gondolkodás után nemet modott. :(((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|