Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

MathiasR Creative Commons License 2000-12-18 14:18:12 5
Minek megújítani a jogsit ? Leadni jó az orvosi nélkül is, legföljebb aszongya, hogy elhagyta a szemüvegét, és anélkül meg nem látja, hogy meddig érvényes ........(o: Max kicsit több a bírság, de a lényeg, hogy a tied marad !
(o:
MathiasR
fastcar Creative Commons License 2000-12-15 23:59:34 3
VAn még aki félt Téged! :)))
A hozzászólás:
VMax Creative Commons License 2000-12-15 22:41:08 2
usertől függően az átírási kölség többszörösét is megtakaríthatod ilyen módón :)))

Én épp a napokban győzködtem a nagypapát, hogy ugyanmár újítsa meg a jogsiját, de sajnos miután vázoltam neki, hogy miért is lenne ez jó, néhany nap gondolkodás után nemet modott. :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!