Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cs_geza Creative Commons License 2000-12-15 12:51:30 1
Ebben csak annyi le7 a gubanc, hogy ha a draga nagyika (eljen egeszsegben boldogsagban minel tovabb) egyszer meghal, utana oroklik az autot az orokosok...1xi atirasi koltseg....
A hozzászólás:
I. Blasius Creative Commons License 2000-12-15 12:29:20 0
Ez igaz! Érdemes az autókat 80 éves nagyik nevére íratni, és a kötelező biztosítást is az ő nevükre megkötni, és az autóhasználat tiszta haszon lesz, olcsó biztosítás, nulla büntetőpont.

Előzmény:
cs_geza Creative Commons License 2000-12-14 16:09:04 -
TFH az auto olyan ember neven van, akinek nincs jogsija. Nem is akar jogsit. Azt nyilatkozza, hogy o vezetett. Megbuntetik sok-sok penzre pl. gyorshajtasert, cserbenhagyasert, ittas vezetesert. Es kie lesz a sok-sok buntetopont? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!