|
|
|
|
 |
logoutx
2003-01-31 23:12:00
|
6
|
Egy elsüjjedt téma, de szerintem van benne valami.
Másnak mi erről a véleménye? |
|
 |
I. Blasius
2000-12-15 12:29:20
|
0
|
Ez igaz! Érdemes az autókat 80 éves nagyik nevére íratni, és a kötelező biztosítást is az ő nevükre megkötni, és az autóhasználat tiszta haszon lesz, olcsó biztosítás, nulla büntetőpont.
|
|
A hozzászólás:
 |
cs_geza
2000-12-14 16:09:04
|
-
|
| TFH az auto olyan ember neven van, akinek nincs jogsija. Nem is akar jogsit. Azt nyilatkozza, hogy o vezetett. Megbuntetik sok-sok penzre pl. gyorshajtasert, cserbenhagyasert, ittas vezetesert. Es kie lesz a sok-sok buntetopont? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|