Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-12-14 15:51:10 3
koszi
A hozzászólás:
memoár Creative Commons License 2000-12-14 15:48:46 2
Acikkre nem emlékszem, csak arra, hogy a Tanácsköztársaság hadserege harcolt a kisantant ellen. Rémlik, hogy északi front is volt. Majd megnézem Borsányiban.
Memoár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!