|
|
|
|
 |
Justin
2000-12-13 04:02:49
|
72
|
| Nagyon helyes:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Foti
2000-12-12 08:45:05
|
71
|
Kedves Justin
kösz, hogy erre járt.
Véleményem szerint ön nem komplett.
Sajna, ezzel környezetem is egyetérthet, néha én is így érzem, de akkor már késő.
Az összes napilapot azért nem sorolnám ide. (nemzeti sport) De megnyugtatom, mai napot nem fogok a gyermek kezébe adni.
|
|
Előzmény:
 |
Justin
2000-12-12 01:15:34
|
69
|
Tisztelt uram!
Véleményem szerint ön nem komplett.Elnézést kérek öntől,hogy ilyet kell írnom,de ha az igen tisztelt gyermekének a kezébe ad egy példányt pl a Mai Nap című társadalmilag minden további nélkül elfogadott szennylapból azzal többet árthat vele,mint a nyitóüzenetben említett lappal.Írhattam volna bármilyen napilapcímet,de hirtelen ez jutott eszembe.
Részemről ezzel a téma le van zárva.
Mégegyszer elnézést kérek,maradok tisztelettel:
Justin |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|