|
|
|
|
 |
Foti
2000-12-12 08:45:05
|
71
|
Kedves Justin
kösz, hogy erre járt.
Véleményem szerint ön nem komplett.
Sajna, ezzel környezetem is egyetérthet, néha én is így érzem, de akkor már késő.
Az összes napilapot azért nem sorolnám ide. (nemzeti sport) De megnyugtatom, mai napot nem fogok a gyermek kezébe adni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Justin
2000-12-12 01:15:34
|
69
|
Tisztelt uram!
Véleményem szerint ön nem komplett.Elnézést kérek öntől,hogy ilyet kell írnom,de ha az igen tisztelt gyermekének a kezébe ad egy példányt pl a Mai Nap című társadalmilag minden további nélkül elfogadott szennylapból azzal többet árthat vele,mint a nyitóüzenetben említett lappal.Írhattam volna bármilyen napilapcímet,de hirtelen ez jutott eszembe.
Részemről ezzel a téma le van zárva.
Mégegyszer elnézést kérek,maradok tisztelettel:
Justin |
|
Előzmény:
 |
Foti
2000-12-01 10:46:02
|
-
|
Az alapkérdés : "Hogyan védhetjük meg magunkat és gyermekeinket a mocsoktól ?"
Ami gyomortájon vágott, az a MAD c. havilap (?) novemberi száma.
Elfogadom a kihívást, szerény eszközeimmel megkezdem kultúrharcom. Felhívom a figyelmet erre szenny újságra.
Kiadja az Adoc-SEMIC Kft.
Nyomja az Adoc Interprint Kft
A kiadásért felelős: Doktor Ferenc
Felelős (?) szerkesztő: Láng István
Szerkesztőség címe: Bp. 1399 Pf. 618.
Kereskedelmi osztály címe: 1106 Bp., Fehérvári út 10. Tel: 261-3117 Telefax: 263-3122
Internet: Http://www.semic.hu
e-mail: listván@semic.hu
Egy példány ára 375 Ft
Részletek itt találhatók !
Kérek mindenkit, aki egyetért, hívja fel környezete figyelmét erre a szemétre, kerülje, bojkottálja.
Gyanítom nem ez az egyetlen, de nekem most éppen ettől ment fel a pumpa.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|