|
|
|
|
 |
siklosi
2000-12-12 07:27:10
|
163
|
Kösz a telefonszámot, megprobálom.
(Egyszer beszéltem az egyik alkalmazottjával, de pl. az Ikelite tok kb. a duplájába került, mint amennyiért meg lehet szerezni.)
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-12-11 23:20:26
|
162
|
| Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. 20-9279-218 |
|
Előzmény:
 |
siklosi
2000-12-11 08:41:52
|
161
|
Van valami ötletetek,hogy Magyarorszagon hol lehet (és mennyiért) Ikelite tokot venni (újat)?
Ezenfelül az ismerőseitek között használ valaki Ikelite tokot (eddig én is azt használtam Pentax-szal) Canon EOS-50-nel? Ugyanis az Ikelitenek egyenlőre nincs tokja EOS-30-hoz (gondolom előbb-utóbb lesz), azonban az EOS-50 méretekben és kezelő szervekben elég közel áll az EOS-30-hoz,
úgyhogy szeretném belepróbálni egy 50-es tokba (majd amikor megveszem).
Üdv mindenkinek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|