Keresés

Részletes keresés

Foti Creative Commons License 2000-12-10 08:29:53 68
Kedves szavannalakó !

A hátsó borítót is teljesen rendbenlévőnek találod, a belsejét is ?

Lelked rajta.

Gondolom az elefántagyar gyűjtemények sem igazán érdekelnek téged.

A hozzászólás:
Elephant Creative Commons License 2000-12-08 18:51:28 67
Eléggé viccesnek tartom, hogy itt azon vannak egyesek felháborodva, hogy szegény Pokémont szétlapította az úthenger. Hát a Pokémonnál aztán nem is kell nagyobb gyereknevelő, az biztos! Én speciel örülök dinamitot dugtak a kicsi ici-pici Pokémon seggébe. Mert megérdemli...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!