|
|
|
|
 |
Foti
2000-12-10 08:29:53
|
68
|
Kedves szavannalakó !
A hátsó borítót is teljesen rendbenlévőnek találod, a belsejét is ?
Lelked rajta.
Gondolom az elefántagyar gyűjtemények sem igazán érdekelnek téged.
|
|
A hozzászólás:
 |
Elephant
2000-12-08 18:51:28
|
67
|
| Eléggé viccesnek tartom, hogy itt azon vannak egyesek felháborodva, hogy szegény Pokémont szétlapította az úthenger. Hát a Pokémonnál aztán nem is kell nagyobb gyereknevelő, az biztos! Én speciel örülök dinamitot dugtak a kicsi ici-pici Pokémon seggébe. Mert megérdemli... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|