Keresés

Részletes keresés

Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 12:57:33 61
Pehhed van, mert itt ülök a neten. Menyj a fenébe! Náci!
A hozzászólás:
Jujube Creative Commons License 2000-12-08 12:54:46 60
Szeretett Gai-luronom!

Létezik olyan, hogy kultúrált párbeszéd. Foti és Galadriel is egyetértene velem, hogy nem lehet trágárságokkal megoldani valamit. Ha elolvasod korábbi beírásaimat láthatod, hogy igyekeztem nyugodtan és barátságosan fogalmazni. Nem várok világrengető változásokat, de egy ilyen létfontosságú kérdésben igenis jogom van véleményt mondani, és jogom van ahhoz, hogy normális választ kapjak.

Jujube

Előzmény:
Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 12:38:39 59
Sz_pj le te is Jujube! Veszen a sz_r mad magazin!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!