|
|
|
|
 |
Jujube
2000-12-08 12:54:46
|
60
|
Szeretett Gai-luronom!
Létezik olyan, hogy kultúrált párbeszéd. Foti és Galadriel is egyetértene velem, hogy nem lehet trágárságokkal megoldani valamit. Ha elolvasod korábbi beírásaimat láthatod, hogy igyekeztem nyugodtan és barátságosan fogalmazni. Nem várok világrengető változásokat, de egy ilyen létfontosságú kérdésben igenis jogom van véleményt mondani, és jogom van ahhoz, hogy normális választ kapjak.
Jujube |
|
A hozzászólás:
 |
Gai-luron
2000-12-08 12:38:39
|
59
|
| Sz_pj le te is Jujube! Veszen a sz_r mad magazin! |
|
Előzmény:
 |
Jujube
2000-12-08 12:35:35
|
58
|
| Tegnap kaptam egy e-mail, hogy Foti és én nácik vagyunk, mert folyton zsidózunk. Mit szóltok akkor Gai-luronhoz? Ömlik belőle a szemét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|