Keresés

Részletes keresés

Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 12:38:39 59
Sz_pj le te is Jujube! Veszen a sz_r mad magazin!
A hozzászólás:
Jujube Creative Commons License 2000-12-08 12:35:35 58
Tegnap kaptam egy e-mail, hogy Foti és én nácik vagyunk, mert folyton zsidózunk. Mit szóltok akkor Gai-luronhoz? Ömlik belőle a szemét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!