Keresés

Részletes keresés

Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 12:27:49 57
Különben is sz_pj le BaSand! És a MAD magazin is +basz6ja! Rohadt szennylap!
Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 12:08:16 56
A butaságot illetően igazam van. Egyébként a valódi nevem "nevtelen" és "kótyag". Szia.
A hozzászólás:
BaSand Creative Commons License 2000-12-08 12:02:37 55
Kedves Gai-luron !

Végigolvastam a topikot. És tökéletesen egyetértek Galadriellel és Fotival. És nagyon nem értek veled egyet. Nem találtam egyetlen épkézláb érvet sem tőled.

Előzmény:
Gai-luron Creative Commons License 2000-12-08 11:57:21 54
Kedves Galadriel!

Az olyan modoros buta emberekkel, mint amilyen Foti, nem lehet normálisan vitatkozni. És az olyan buta nőkkel sem, mint amilyen te vagy. Olvasd el mégegyszer Bobával folytatott beszélgetésed. Nem hiszem, hogy megérted mire gondolok. Szánlak.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!