Keresés

Részletes keresés

Jujube Creative Commons License 2000-12-07 22:07:56 51
Teljes mértékben helyeslem! Fotinak igaza van.
Szerintem is a terjesztési korlátozás lenne a megoldás a MAD magazinnal szemben.
A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 2000-12-07 21:49:00 49
Mi a megoldás?

nézd a 47. választ.

Engem a terjesztési korlátozás megynyugtatna.

Előzmény:
Boba Fett Creative Commons License 2000-12-07 16:58:13 43
Kedves Galadriel!

Akkor most ki ad kinek a szájába szavakat? Én nem idéztem Öntől, hanem kérdeztem. Mi a megoldás? Erre még mindig nem válaszolt. Nézze, én nem kezelem most külön a MAD magyarországi megjelenését, mivel nem is lenne értelme. Az ominózus anyagot amerikai szerzők készítették egy japán sorozatról, és hogy ez pont most ért el hozzánk, az a sors műve, nem változtat semmin. Amennyiben a Pokemon sorozat tovább fog futni Magyarországon, mint ahogy a MAD magazin megjelenik, nyilvánosan fogok Önnek gratulálni. Ezt tényleg megígérem. Végezetül levelének utolsó soraira reagálnék. Úgy tűnik, most Ön próbál szavakat adni a számba. Én nem háborodtam föl, csak kérdeztem. Sajnos válasz helyett a szavaim kiforgatását kaptam.

Boba Fett

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!