|
|
|
|
 |
Foti
2000-12-07 21:49:00
|
49
|
Mi a megoldás?
nézd a 47. választ.
Engem a terjesztési korlátozás megynyugtatna. |
|
A hozzászólás:
 |
Boba Fett
2000-12-07 16:58:13
|
43
|
Kedves Galadriel!
Akkor most ki ad kinek a szájába szavakat? Én nem idéztem Öntől, hanem kérdeztem. Mi a megoldás? Erre még mindig nem válaszolt. Nézze, én nem kezelem most külön a MAD magyarországi megjelenését, mivel nem is lenne értelme. Az ominózus anyagot amerikai szerzők készítették egy japán sorozatról, és hogy ez pont most ért el hozzánk, az a sors műve, nem változtat semmin. Amennyiben a Pokemon sorozat tovább fog futni Magyarországon, mint ahogy a MAD magazin megjelenik, nyilvánosan fogok Önnek gratulálni. Ezt tényleg megígérem. Végezetül levelének utolsó soraira reagálnék. Úgy tűnik, most Ön próbál szavakat adni a számba. Én nem háborodtam föl, csak kérdeztem. Sajnos válasz helyett a szavaim kiforgatását kaptam.
Boba Fett
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|