Keresés

Részletes keresés

siklosi Creative Commons License 2000-12-05 18:49:47 159
Mennyibe kerult?

(Ket eve vettem infra diat majd 5000 Ft-ert is, remelem ezt azert nem haladja meg.)

Udv és köszi a gyors választ.

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-12-05 00:42:30 158
A Pálvölgyiben a Pólusban.
Az előhívás benne van az árban, szerintük keretbe is rakják - majd meglátom. Az ára borsos, de ha az előhívással együtt van, akkor már nem is annyira. Viszont Svájcba kell potázni, de előre fizetett az oda-vissza út. Most egy 200-ast vette,. de a 25-ről tényleg legendákat mesélnek. Nem is hívják bárhol.
Előzmény:
siklosi Creative Commons License 2000-12-04 17:00:33 157
Hol vetted a KodakChrome-ot?
És hol lehet előhivatni?

Az utolsó tesztben, amit láttam, felbontasban egy dia előzte meg a velviát, a kodakchrome 25.

Tudtok valamilyen tokot Canon EOS-30-hoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!