|
|
|
|
 |
siklosi
2000-12-05 18:49:47
|
159
|
Mennyibe kerult?
(Ket eve vettem infra diat majd 5000 Ft-ert is, remelem ezt azert nem haladja meg.)
Udv és köszi a gyors választ.
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-12-05 00:42:30
|
158
|
A Pálvölgyiben a Pólusban.
Az előhívás benne van az árban, szerintük keretbe is rakják - majd meglátom. Az ára borsos, de ha az előhívással együtt van, akkor már nem is annyira. Viszont Svájcba kell potázni, de előre fizetett az oda-vissza út. Most egy 200-ast vette,. de a 25-ről tényleg legendákat mesélnek. Nem is hívják bárhol. |
|
Előzmény:
 |
siklosi
2000-12-04 17:00:33
|
157
|
Hol vetted a KodakChrome-ot?
És hol lehet előhivatni?
Az utolsó tesztben, amit láttam, felbontasban egy dia előzte meg a velviát, a kodakchrome 25.
Tudtok valamilyen tokot Canon EOS-30-hoz?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|