Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-12-05 00:42:30 158
A Pálvölgyiben a Pólusban.
Az előhívás benne van az árban, szerintük keretbe is rakják - majd meglátom. Az ára borsos, de ha az előhívással együtt van, akkor már nem is annyira. Viszont Svájcba kell potázni, de előre fizetett az oda-vissza út. Most egy 200-ast vette,. de a 25-ről tényleg legendákat mesélnek. Nem is hívják bárhol.
A hozzászólás:
siklosi Creative Commons License 2000-12-04 17:00:33 157
Hol vetted a KodakChrome-ot?
És hol lehet előhivatni?

Az utolsó tesztben, amit láttam, felbontasban egy dia előzte meg a velviát, a kodakchrome 25.

Tudtok valamilyen tokot Canon EOS-30-hoz?

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-12-01 14:03:17 156
A diázásról:
A Provia-ról sok jót hallottam. A Velvia szerinted milyen?

Más: Vettem egy tekercs Kodakromot, megnézem mit tud.

A roncs Balin a Liberty, igen. Magánban szerveztem, de szerintem megyek vissza majd más dolgok miatt. Érdekel egy út oda? Fotózásra ideális a hely, és sok más izgalmas dolgot is lehet lőni ott:
Manta Point
Shark Cave
Liberty

Ha érdekel, szólok majd!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!