|
|
|
|
 |
Raha
2000-12-05 00:42:30
|
158
|
A Pálvölgyiben a Pólusban.
Az előhívás benne van az árban, szerintük keretbe is rakják - majd meglátom. Az ára borsos, de ha az előhívással együtt van, akkor már nem is annyira. Viszont Svájcba kell potázni, de előre fizetett az oda-vissza út. Most egy 200-ast vette,. de a 25-ről tényleg legendákat mesélnek. Nem is hívják bárhol. |
|
A hozzászólás:
 |
siklosi
2000-12-04 17:00:33
|
157
|
Hol vetted a KodakChrome-ot?
És hol lehet előhivatni?
Az utolsó tesztben, amit láttam, felbontasban egy dia előzte meg a velviát, a kodakchrome 25.
Tudtok valamilyen tokot Canon EOS-30-hoz?
|
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-12-01 14:03:17
|
156
|
A diázásról:
A Provia-ról sok jót hallottam. A Velvia szerinted milyen?
Más: Vettem egy tekercs Kodakromot, megnézem mit tud.
A roncs Balin a Liberty, igen. Magánban szerveztem, de szerintem megyek vissza majd más dolgok miatt. Érdekel egy út oda? Fotózásra ideális a hely, és sok más izgalmas dolgot is lehet lőni ott:
Manta Point
Shark Cave
Liberty
Ha érdekel, szólok majd! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|