|
|
|
|
 |
Justin
2000-12-12 01:15:34
|
69
|
Tisztelt uram!
Véleményem szerint ön nem komplett.Elnézést kérek öntől,hogy ilyet kell írnom,de ha az igen tisztelt gyermekének a kezébe ad egy példányt pl a Mai Nap című társadalmilag minden további nélkül elfogadott szennylapból azzal többet árthat vele,mint a nyitóüzenetben említett lappal.Írhattam volna bármilyen napilapcímet,de hirtelen ez jutott eszembe.
Részemről ezzel a téma le van zárva.
Mégegyszer elnézést kérek,maradok tisztelettel:
Justin |
|
 |
Kotyag
2000-12-05 19:06:12
|
6
|
Iszonyat.
Jogosan tetted fel a topicot, lassuk, milyen negativ hatasok erhetik gyerekeinket. (Bar az eneklo barbi baba is az.) |
|
A hozzászólás:
 |
Foti
2000-12-01 10:46:02
|
-
|
Az alapkérdés : "Hogyan védhetjük meg magunkat és gyermekeinket a mocsoktól ?"
Ami gyomortájon vágott, az a MAD c. havilap (?) novemberi száma.
Elfogadom a kihívást, szerény eszközeimmel megkezdem kultúrharcom. Felhívom a figyelmet erre szenny újságra.
Kiadja az Adoc-SEMIC Kft.
Nyomja az Adoc Interprint Kft
A kiadásért felelős: Doktor Ferenc
Felelős (?) szerkesztő: Láng István
Szerkesztőség címe: Bp. 1399 Pf. 618.
Kereskedelmi osztály címe: 1106 Bp., Fehérvári út 10. Tel: 261-3117 Telefax: 263-3122
Internet: Http://www.semic.hu
e-mail: listván@semic.hu
Egy példány ára 375 Ft
Részletek itt találhatók !
Kérek mindenkit, aki egyetért, hívja fel környezete figyelmét erre a szemétre, kerülje, bojkottálja.
Gyanítom nem ez az egyetlen, de nekem most éppen ettől ment fel a pumpa.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|