Keresés

Részletes keresés

Justin Creative Commons License 2000-12-12 01:15:34 69
Tisztelt uram!
Véleményem szerint ön nem komplett.Elnézést kérek öntől,hogy ilyet kell írnom,de ha az igen tisztelt gyermekének a kezébe ad egy példányt pl a Mai Nap című társadalmilag minden további nélkül elfogadott szennylapból azzal többet árthat vele,mint a nyitóüzenetben említett lappal.Írhattam volna bármilyen napilapcímet,de hirtelen ez jutott eszembe.
Részemről ezzel a téma le van zárva.
Mégegyszer elnézést kérek,maradok tisztelettel:

Justin

Kotyag Creative Commons License 2000-12-05 19:06:12 6
Iszonyat.
Jogosan tetted fel a topicot, lassuk, milyen negativ hatasok erhetik gyerekeinket. (Bar az eneklo barbi baba is az.)
A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 2000-12-01 10:46:02 -
Az alapkérdés : "Hogyan védhetjük meg magunkat és gyermekeinket a mocsoktól ?"

Ami gyomortájon vágott, az a MAD c. havilap (?) novemberi száma.

Elfogadom a kihívást, szerény eszközeimmel megkezdem kultúrharcom. Felhívom a figyelmet erre szenny újságra.

Kiadja az Adoc-SEMIC Kft.
Nyomja az Adoc Interprint Kft
A kiadásért felelős: Doktor Ferenc
Felelős (?) szerkesztő: Láng István
Szerkesztőség címe: Bp. 1399 Pf. 618.

Kereskedelmi osztály címe: 1106 Bp., Fehérvári út 10. Tel: 261-3117 Telefax: 263-3122
Internet: Http://www.semic.hu
e-mail: listván@semic.hu
Egy példány ára 375 Ft

Részletek itt találhatók !

Kérek mindenkit, aki egyetért, hívja fel környezete figyelmét erre a szemétre, kerülje, bojkottálja.

Gyanítom nem ez az egyetlen, de nekem most éppen ettől ment fel a pumpa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!