Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000-11-05 17:28:51 3
Nagyon, nagyon csúnya dolog volt lenullázni ezt a topicot! És ha megsérült volna Daikini hasnyálmirigye??
A hozzászólás:
Translator Creative Commons License 2000-11-03 22:38:23 0
Jobb a sok pénz, mint a 0.

Translator

Előzmény:
Daikini Creative Commons License 2000-11-03 22:05:34 -
Sziasztok

Kerdesem/keresem az lenne, hogy mennyire fontos a penz, a haz, kaja stb... ugy altalaban a kulonbozo vallasokban. Foleg maganvelemenyek erdekelnenek, mindegy hova tartozol.

Jomagam buddhistakent azt tudom mondani, hogy a vilagi javakhoz nem erdemes ragaszkodni, mivel a halal utan es az ujabb eletben nem fognak azok rendelkezesre allni.
A gazdagsagot feleslegesnek tartom. Igazabol egy bizonyos vagyon felett mar gondot okoz, nem pedig elegedettseget. Viszont kell az embernek valami minimum, hogy kepes legyen a boldogsag eleresere. Igazabol az optimalis vagyon feluton van a gazdagsag es a szegenyseg kozt. Ahol nem kell arra gondolnia az embernek, hogy holnap mit fogok enni, hanem erez valami fele biztonsagot maga korul. A nagy anyagi ertekek masfajta gondokat okoznak. Sok teendot, az emberi erzesek leepuleseit is okozhatja. Tovabba gorcsos felelmet a megszerzett javak elvesztese irant. Tehat ugy erzem fontos, hogy az embernek legyen mibol elnie, de nem kell szuksegkeppen tulzasba vinni.

Kulonosen erdekelne mondjuk mohamedan velemeny. De irjon nyugodtan barki.

Daikini

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!