Keresés

Részletes keresés

Daikini Creative Commons License 2000-10-30 22:19:22 15
Ez az! Tobbek kozt erre celoztam

Daikini

A hozzászólás:
Dr.Jones Creative Commons License 2000-10-30 19:07:28 14
Van-e egyáltalán élet a Földön? Van-e egyáltalán Föld nevű bolygó? Ez mind maga szubjektivitás, hiszen emberi szemszögből vizsgáljuk.
És egyáltalán, mit nevezünk értelmes életnek? Azt, amelyik tudatosan pusztítja a másikat?
Dr.Jones

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!