|
|
|
|
 |
Törölt nick
2000-10-31 21:04:21
|
18
|
Logika. Helyesen látod; a logika a szubejektumhoz kötődik. Ezért volt az iménti dörgedelmem.
Ami érdekes, ezután, a felvetésed után. a röhögés után a :DD- |
|
A hozzászólás:
 |
Daikini
2000-10-30 18:48:48
|
13
|
Logikusan hangzik. De akkor az lenne a kerdesem, hogy a szubjektivitastol elvonatkoztatva van-e ertelmes elet?
Bar, ha barki valaszol erre a kerdesre, az valoszinu szubjektivitas :-)
Daikini |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2000-10-30 15:37:48
|
10
|
Mindig Te döntesz. Saját értelmed színvonala, foka alapján. Ezek a kategóriák. Értelem kategóriák.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|