Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000-10-31 21:04:21 18
Logika. Helyesen látod; a logika a szubejektumhoz kötődik. Ezért volt az iménti dörgedelmem.
Ami érdekes, ezután, a felvetésed után. a röhögés után a :DD-
A hozzászólás:
Daikini Creative Commons License 2000-10-30 18:48:48 13
Logikusan hangzik. De akkor az lenne a kerdesem, hogy a szubjektivitastol elvonatkoztatva van-e ertelmes elet?
Bar, ha barki valaszol erre a kerdesre, az valoszinu szubjektivitas :-)

Daikini

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2000-10-30 15:37:48 10
Mindig Te döntesz. Saját értelmed színvonala, foka alapján. Ezek a kategóriák. Értelem kategóriák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!