|
|
|
|
 |
Törölt nick
2000-10-31 21:00:35
|
17
|
| a mi az első kategória ebben a semmitmondó érvelésben. Mi a fene akar ez lenni? |
|
A hozzászólás:
 |
Daikini
2000-10-30 18:46:56
|
12
|
Tevedes, nem vagyok tobb, sem kevesebb egy embernel, ezzel tisztaban vagyok.
Csak arra lennek kivancsi, hogy ha esetleg mi nem lennenk ertelmesek (mondjuk valamihez viszonyitva) akkor ki dontene el, hogy azok vagyunk-e vagy sem? Azaz jol iteljuk-e meg az ertelmunket.
Nem kategorizaltam magam es masokat, csak felreertetted :-)
Daikini |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2000-10-30 15:35:27
|
8
|
Hát testvérünk önmagát bizonyosan az értelmes kategóriába dugta be. :-(((
A topicnyitó kérdés pedig bizonnyal értelmetlen.
1./ Mert ha nincs, akkor honnan jön egy ilyen bizonyosság kereső gondolat?
2./ Ha pedig a kérdés jó akkor, van. De nincs értelme keresni - ami a szemed előtt van.
Az értelem-fokozatai, ill. ezek kategóriái. Ez viszont izgalmas lehetne. Talán.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|