Keresés

Részletes keresés

msmks Creative Commons License 2008-07-31 15:55:36 25
Ez jó, kanka...
hátha átnéznek ide a másik topikból, a "Mi az élet értelme?"-ből, mert itt van valahol a kutya elásva...

értelem ott, ahol az értelem kritériuma az értelem maga? talán ez is egy nemlétező fogalom, mint a többi, ráadásul még definiálatlan is, és aztán rá akarjuk akasztani valamire, mert fontosságot akarunk tulajdonítani neki...

A hozzászólás:
kanka Creative Commons License 2000-10-30 16:38:46 11
Szio!

Joo kerdes, en egy kicsit bovitenem...
Ertelmes -e az az elet, amely minden mas eletformat "ertelmetlennek" minosit es az ertelem kriteriumanak sajat kategoriajat hasznalja fel?

udv
kanka

Előzmény:
Daikini Creative Commons License 2000-10-29 18:11:41 -
Kicsit elso latasra huje kerdes :-)
Masodikra is az, minden bizonnyal.
De feltennem ezt a kerdest, mert en nem vagyok biztos benne, hogy ertelmes elet van a Foldon. Mi van, ha mi csak egyszeruen es szimplan a termeszet reszei vagyunk, es semmi tobb? Ha csak az allatoknak egy fura iranyban mutalodott reszei vagyunk? Egyaltalan figyelemre melto-e abszolut ertelemben az emberiseg?
Teszem azt, holnap csak ugy eltunne a Fold, mi valtozna a vilagban?
Szoval lehet kerdeseket feltenni...
Mit gondoltok? :-)

Daikini

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!