|
|
|
|
 |
msmks
2008-07-31 15:55:36
|
25
|
Ez jó, kanka... hátha átnéznek ide a másik topikból, a "Mi az élet értelme?"-ből, mert itt van valahol a kutya elásva...
értelem ott, ahol az értelem kritériuma az értelem maga? talán ez is egy nemlétező fogalom, mint a többi, ráadásul még definiálatlan is, és aztán rá akarjuk akasztani valamire, mert fontosságot akarunk tulajdonítani neki...
|
|
A hozzászólás:
 |
kanka
2000-10-30 16:38:46
|
11
|
Szio!
Joo kerdes, en egy kicsit bovitenem...
Ertelmes -e az az elet, amely minden mas eletformat "ertelmetlennek" minosit es az ertelem kriteriumanak sajat kategoriajat hasznalja fel?
udv
kanka |
|
Előzmény:
 |
Daikini
2000-10-29 18:11:41
|
-
|
Kicsit elso latasra huje kerdes :-)
Masodikra is az, minden bizonnyal.
De feltennem ezt a kerdest, mert en nem vagyok biztos benne, hogy ertelmes elet van a Foldon. Mi van, ha mi csak egyszeruen es szimplan a termeszet reszei vagyunk, es semmi tobb? Ha csak az allatoknak egy fura iranyban mutalodott reszei vagyunk? Egyaltalan figyelemre melto-e abszolut ertelemben az emberiseg?
Teszem azt, holnap csak ugy eltunne a Fold, mi valtozna a vilagban?
Szoval lehet kerdeseket feltenni...
Mit gondoltok? :-)
Daikini |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|