|
|
|
|
 |
Törölt nick
2000-10-30 15:37:48
|
10
|
Mindig Te döntesz. Saját értelmed színvonala, foka alapján. Ezek a kategóriák. Értelem kategóriák.
|
|
 |
Törölt nick
2000-10-30 15:35:27
|
8
|
Hát testvérünk önmagát bizonyosan az értelmes kategóriába dugta be. :-(((
A topicnyitó kérdés pedig bizonnyal értelmetlen.
1./ Mert ha nincs, akkor honnan jön egy ilyen bizonyosság kereső gondolat?
2./ Ha pedig a kérdés jó akkor, van. De nincs értelme keresni - ami a szemed előtt van.
Az értelem-fokozatai, ill. ezek kategóriái. Ez viszont izgalmas lehetne. Talán.
|
|
A hozzászólás:
 |
Daikini
2000-10-29 21:50:34
|
7
|
Ki donti el, ki ertelmes, es ki nem?
Daikini |
|
Előzmény:
 |
Faithful
2000-10-29 21:13:39
|
6
|
Van, de értelmes ember viszont kevés
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|