Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000-10-29 20:46:55 5
Jaja, én is láttam!
:-))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2000-10-29 20:42:29 4
Mikor utoljara szetneztem, meg volt:)
Előzmény:
Daikini Creative Commons License 2000-10-29 18:11:41 -
Kicsit elso latasra huje kerdes :-)
Masodikra is az, minden bizonnyal.
De feltennem ezt a kerdest, mert en nem vagyok biztos benne, hogy ertelmes elet van a Foldon. Mi van, ha mi csak egyszeruen es szimplan a termeszet reszei vagyunk, es semmi tobb? Ha csak az allatoknak egy fura iranyban mutalodott reszei vagyunk? Egyaltalan figyelemre melto-e abszolut ertelemben az emberiseg?
Teszem azt, holnap csak ugy eltunne a Fold, mi valtozna a vilagban?
Szoval lehet kerdeseket feltenni...
Mit gondoltok? :-)

Daikini

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!