|
|
|
|
 |
Daikini
2000-10-29 18:26:36
|
1
|
Koszi :-)
Rovid volt es tomor :-)
Daikini |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Daikini
2000-10-29 18:11:41
|
-
|
Kicsit elso latasra huje kerdes :-)
Masodikra is az, minden bizonnyal.
De feltennem ezt a kerdest, mert en nem vagyok biztos benne, hogy ertelmes elet van a Foldon. Mi van, ha mi csak egyszeruen es szimplan a termeszet reszei vagyunk, es semmi tobb? Ha csak az allatoknak egy fura iranyban mutalodott reszei vagyunk? Egyaltalan figyelemre melto-e abszolut ertelemben az emberiseg?
Teszem azt, holnap csak ugy eltunne a Fold, mi valtozna a vilagban?
Szoval lehet kerdeseket feltenni...
Mit gondoltok? :-)
Daikini |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|