Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-10-17 21:54:02 111
Látom lincshangulatban vagytok.
Sikerült megfogni a kérdéseitekkel, valóban be kell vallanom, én vagyok az első számú közellenség a neten.
A képeket soha nem vallottam sajátjaimnak - mármint a két cikkben levőket.
Ma lekerestem az összes saját bookmark-olt oldalt, de nem találtam meg a forrásukat. Mindenesetre valószínű, hogy valahol az oldalon ott volt a copyright szöveg (jut eszembe, a saját oldalamra is kell feltennem valami ilyet)
Abban az lesz, hogy _üzleti_ célokra nem használható fel.

A cápásokat a Nova Online Shark Attack! oldalról vettem.

Mivel igazat adok nektek, ezért kérem vétkeimre bocsánatot gyakoroljatok!
Természetesen a cikkeket leveszem, és megpróbálom megszerezni a fotók tulajdonosainak engedélyét arra, hogy a saját (nem pénzszerző céllal fenntartott!) oldalamra feltegyem.

Mindezek mellett azonban kikérem magamnak a benszülött stílusát. Tudom, hogy amatőr fotós vagyok, de szeretnék jobb lenni, tanulni tőletek.
A kritikát szívesen veszem ha építő, és nem egyszerű rosszindulatú szemétkedésről van szó.

tükörvarrógépkezel:
NEM a csajoknak akarok felvágni!

A hozzászólás:
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000-10-17 19:30:10 110
Kedves Raha!
Klassz vagy tényleg a legjobb vicc "kölcsönszerzett" képekkel virítani. Jót röhögtem ha elvégzed az általánost a gimiben ez azért már kevés lesz a kiscsajoknak!
A szerénység viszont odaát van így erre ne kérd a benszülöttebbeket!
Köszi de figyelek tovább

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!