|
|
|
|
 |
Raha
2000-10-17 21:56:30
|
112
|
ősember!
Benned azt a személyt tisztelhetem akitől olvastam egy könyvet a vízalatti fotózásról?
Ha igen, akkor öszinte tisztelettel üdvözöllek, és kérlek látogass el ide soxor, hadd tanuljunk egy proitól! |
|
A hozzászólás:
 |
ősember
2000-10-17 11:18:56
|
109
|
Kedves Raha!
Vesztemre -- mert igen kevés az időm -- mostanában beleolvasgattam e nemes célra általad alapított és szinte "vezetett" törzsasztal étlapjába. Csendes szemlélő akartam maradni (öreg bika szindróma...), de látva a benszülött kérdéseit és kitérő válaszaidat, most már én is -- és minden bizonnyal mások is -- kiváncsi vagyok a cápás fotók eredetére. Jó lenne tiszta abroszt teriteni a törzsasztalra, hogy szivesen üljünk le mellé a lenagyobb szenvedélyünkről beszélgetni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|