Keresés

Részletes keresés

benszülött Creative Commons License 2000-10-16 20:45:38 105
Kedves Raha!
Az adriai képeidről építő jellegü kritika:
"Búvár és a polip" A búvárfotós csak szemlélöje a
vízalatti világnak, az élölényeket nem molesztálja. Ilyet nem fényképez, és föleg ilyen
képeket nem hoz nyílvánosságra. Te is abba a sorba
tartozol akkiket láthatunk a Funsport magazininban, a Submarine magazinban, a
www.buvarkodas.hu oldalon stb, akik azt gondolják, mindent megtehetnek a víz alatt (polippal "játszhatnak", teknössel vontathatják magukat). És még azt hiszitek, hogy rendkívül jó pofák vagytok. A valamit magára adó magazinokban
ilyet nem láthatsz.
Egyébként a vízben lebegö szemcsék miatt messzebbre kellett volna rakni a vakut.
Továbbra sem találok utalást arra vonatkozólag, hogy a jobb képek honnan valók. "Szabadon felhasználható képekként az internetről vettem le"
Ezt akkor hiszem, ha az ÖSSZES képnek megadod a forrását. Különben azt kell mondanom hogy azokat
loptad.
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-10-16 16:33:51 104
"A többi vízalatti kép elég gyenge,..."

A kritikát is szívesen veszem, de csak akkor ha építő jellegű. Nagyon szívesen megnézem a te fotóidat, hátha azok jobban sikerültek!

Az nem kritika, hogy "gyenge".
Ez egy rosszindulatú, vagy éppen bántó értékelés. Mondd meg mit és hol toltam el, örömmel tanulok a kritikákból.

Addig pedig csinálj te jobb vízalatti fotókat.

:-((

Előzmény:
benszülött Creative Commons License 2000-10-16 15:36:05 102
Raha!
Újra megnéztem a scubadiving.hu-t. Minden elismerésem a tied. Nagy vagy! Elmondanád, hogy hol csináltad a fehércápás, a tigriscápás és a pörölycápás képeidet? Érdekelne még, hogy milyen
optikával csináltad a /afeny.html-ben lévő csodálatos képeket?
A többi vízalatti kép elég gyenge, de a fent említettek kárpótolnak mindenért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!