Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-10-16 16:33:51 104
"A többi vízalatti kép elég gyenge,..."

A kritikát is szívesen veszem, de csak akkor ha építő jellegű. Nagyon szívesen megnézem a te fotóidat, hátha azok jobban sikerültek!

Az nem kritika, hogy "gyenge".
Ez egy rosszindulatú, vagy éppen bántó értékelés. Mondd meg mit és hol toltam el, örömmel tanulok a kritikákból.

Addig pedig csinálj te jobb vízalatti fotókat.

:-((

Raha Creative Commons License 2000-10-16 16:30:00 103
Talált, süllyedt.
Kicsit gonoszkodós vagy ma, de igazad van.
Azok a fotók az enyémek amikhez odaírtam, hogy milyen cuccal, vagy hol készítettem őket.
A vízalatti fotózásról szóló rész egy cikk, amit az Xsport részére készítettem, és a fotókat amiket ott látsz szabadon felhasználható képekként az internetről vettem le. Ezért ezeknek a képeknek még az eredeti címét sem változtattam meg...
A hozzászólás:
benszülött Creative Commons License 2000-10-16 15:36:05 102
Raha!
Újra megnéztem a scubadiving.hu-t. Minden elismerésem a tied. Nagy vagy! Elmondanád, hogy hol csináltad a fehércápás, a tigriscápás és a pörölycápás képeidet? Érdekelne még, hogy milyen
optikával csináltad a /afeny.html-ben lévő csodálatos képeket?
A többi vízalatti kép elég gyenge, de a fent említettek kárpótolnak mindenért.
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-10-16 11:04:50 100
Teljes mértékben az enyémek. Ha kell, akkor a negatívok is otthon vannak bizonyítékként. Talán az zavart meg, hogy piszok jók a fotók nem? :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!