Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-10-16 15:04:44 125
A vírus jó.
Ilyenkor lehet eladni sok gyógyszert, és ugyi sok eladás, sok adó!
Nyáron is, mikor én éppen a szabadságomat töltöm külföldön, akkor repülőgépről ilyen vegyszereket szórunk le, amitől olyan jó kis alergiás lesz a polgár!
Láttatok ti is ilyen repülőket már az égen ugye, aztán azt hittétek, hogy permetező gépek?
Igazatok volt, azok permetező gépek!
Előzmény:
nso csi Creative Commons License 2000-10-16 14:27:30 124
Mi ez a nagy csönd?
Csak nem egy új vírus?
Ki látott még ilyen göthös országot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!