Keresés

Részletes keresés

benszülött Creative Commons License 2000-10-16 15:36:05 102
Raha!
Újra megnéztem a scubadiving.hu-t. Minden elismerésem a tied. Nagy vagy! Elmondanád, hogy hol csináltad a fehércápás, a tigriscápás és a pörölycápás képeidet? Érdekelne még, hogy milyen
optikával csináltad a /afeny.html-ben lévő csodálatos képeket?
A többi vízalatti kép elég gyenge, de a fent említettek kárpótolnak mindenért.
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-10-16 11:04:50 100
Teljes mértékben az enyémek. Ha kell, akkor a negatívok is otthon vannak bizonyítékként. Talán az zavart meg, hogy piszok jók a fotók nem? :-))
Előzmény:
benszülött Creative Commons License 2000-10-16 10:22:20 99
Raha!
Biztos vagy abban, hogy a honlapodon található
fotókat te csináltad? Egy pár kép olyan ismerös
nekem....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!