|
|
|
|
 |
benszülött
2000-10-16 15:36:05
|
102
|
Raha!
Újra megnéztem a scubadiving.hu-t. Minden elismerésem a tied. Nagy vagy! Elmondanád, hogy hol csináltad a fehércápás, a tigriscápás és a pörölycápás képeidet? Érdekelne még, hogy milyen
optikával csináltad a /afeny.html-ben lévő csodálatos képeket?
A többi vízalatti kép elég gyenge, de a fent említettek kárpótolnak mindenért. |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-10-16 11:04:50
|
100
|
| Teljes mértékben az enyémek. Ha kell, akkor a negatívok is otthon vannak bizonyítékként. Talán az zavart meg, hogy piszok jók a fotók nem? :-)) |
|
Előzmény:
 |
benszülött
2000-10-16 10:22:20
|
99
|
Raha!
Biztos vagy abban, hogy a honlapodon található
fotókat te csináltad? Egy pár kép olyan ismerös
nekem.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|