|
|
|
|
 |
Raha
2000-10-16 11:04:50
|
100
|
| Teljes mértékben az enyémek. Ha kell, akkor a negatívok is otthon vannak bizonyítékként. Talán az zavart meg, hogy piszok jók a fotók nem? :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
benszülött
2000-10-16 10:22:20
|
99
|
Raha!
Biztos vagy abban, hogy a honlapodon található
fotókat te csináltad? Egy pár kép olyan ismerös
nekem.... |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-09-01 11:09:40
|
86
|
CáPeti!
Mindegyiket én fotóztam ... :-)
Hogy melyik vagyok én? A titok. Egyébként van fenn képem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|